newlook makeup

Witaj na stronie newlook makeup!

Na sam początek może chwilę o mnie..
Makijażem interesuję się już około 7 lat. Jak każda kobieta mam swojego małego bzika, niektóre z nas kochają buty, torebki, ubrania i mają ich całe szafy za to ja od zawsze kochałam kosmetyki i tak jak Wy drogie Panie mam ich całą szafę.
Oczywiście zaczęłam makijaż od malowania samej siebie, dalej malowałam swoją rodzinę i znajomych, aż w końcu przyszedł najwyższy czas aby poszerzyć grono pięknych i zadowolonych Pań.
W mojej ofercie znajdziecie między innymi makijaż okolicznościowy wieczorowy, makijaże ślubne, makijaż kobiety dojrzałej oraz delikatna korekta również dla Panów.

Na czym pracuję?

Głównie są to kosmetyki znanych marek takich jak Chanel, Dior, Lancome, Kylie, Sensai, Morphe czy Clarins oraz Clinique ale znajdziemy też wspaniałej jakości produkty z Inglota oraz Douglasa.

Wszystkie produkty na których pracuje są najwyższej jakoś i dobierane indywidualnie do typu urody oraz wieku klientki.
Identyczna sytuacja jest w przypadku pielęgnacji przed nałożeniem makijażu. Wszystkie produkty dobierane są na miejscu po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu na temat typu Waszej cery.

Jak wygląda współpraca?

tel. 783 489 246

Call me maby?

Nie ma nic prostszego!

Wystarczy że do mnie zadzwonisz albo napiszesz na instagramie, umówimy się na konkretny termin oraz na konkretny typ makijażu, ustalimy również w jakim miejscu ma być wykonany makijaż, ponieważ w mojej ofercie jest również dojazd do klientki.

W ofercie znajdziecie:

Makijaż wieczorowy

IMG_E3206

Jest to najczęściej mocno kryjący makijaż z wyraźnym podkreśleniem oka bądź ust (wedle preferencji klientki).
Idealny na zabawy karnawałowe jak i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe

Cena 150zł
*Dojazd wyceniany indywidualnie

Makijaż ślubny

W tym najważniejszym dniu każda z Nas chcę wyglądać jak najlepiej dlatego też przychodzę do Was z pomocą. Tego typu makijaż jest bardzo różnorodny ale musi być bardzo trwały. W końcu musi wytrzymać do białego rana!
Jest również możliwość umówienia się na wcześniejszy makijaż próbny np. na niezapomniany wieczór panieński! 
(Uwaga! Każdy makijaż liczony jest osobno)

Cena 150zł
*Dojazd wyceniany indywidualnie

IMG_E3195

Makijaż kobiety dojrzałej

Jest to dedykowany makijaż dla wszystkich dojrzałych kobiet. Wyrównujemy oraz rozświetlamy cerę, robimy delikatny lifting twarzy bez igły, a za pomocą pędzla i brązera.

Cena 150zł
*Dojazd wyceniany indywidualnie

Makijaż Glamour

Makijaż Glamour to bardzo bogaty i rozświetlony makijaż zarówno oczu jak i całej buźki ale również jest on trwały więc nadaje się na wszystkie imprezy okolicznościowe.

Cena 150zł
*Dojazd wyceniany indywidualnie

IMG_2912